Aktuelles Was passiert bei uns?

Last minute 35% Rabatt - APT. Rožmberk

Die vorausserordentliche Aktion!

Weitere Informationen
Normale Sonntage zum fast halben Preis :-)

Normale Sonntage zum fast halben Preis :-)

 

Weitere Informationen
Der Aufenhalt während Weihnachten

Die Übernachtung im Termin 23.-26.12.2023.

Weitere Informationen

Gastro Erfahrung in Trebon Restaurant Šupina und Šupinka

Wir bieten Ihnen mehr als 20 Jahre Tradition und Erfahrung der Familie Müller, deren zweite Generation im Familienunternehmen weitergeführt wird. Wir legen Wert auf den Kontakt mit dem Gast und die Zufriedenheit jedes Restaurantbesuchers ist unser oberstes Gebot.

Mehr zum Restaurantangebot

Unsere Kunden über uns Referenzen

John Smith
Petr Kebo
Krásné místo. Skandinávksý styl servisu. Hmm, fakt třída. Měl jsem ale jen kapří hranolky, protože nás pak čekala další večeře jinde. Ceny vyšší, ale odpovídají místu a úrovni. Určitě se stavte. Je to hned vedle rybníku.
John Smith
Megan Knight
Love so much evening lounge music concert! It’s wonderful. But I’m vegetarian, so i don’t like meat, but there is a lot of salads and very tasty desserts, so i think everyone can find what to taste.
John Smith
Jiři Švihálek
Nejenom skvělá kuchyně, ale i personál, který se postará o dokonalost gastronomického zážitku na výborném místě poblíž centra města Třeboň. Vřele mohu doporučit sumce, nebo kapři hranolky, či kapří tatarák a samozřejmě rybí polévku jako od babičky a maminky. Cena za tento zážitek je odpovídající výše uvedené kvalitě jídla i servisu.
John Smith
Zbyněk Petrla
Vždy jsem jen slyšel kapří hranolky, ale nikdy jsem neměl odvahu. Nyní jsme zavítali do Šupina a Šupinka a dali jsme si kapří hranolky s koprovo zampionovym dipem.... Harmonie chutí, vůní a ten dip fantazie. Místo příjemné, zahrádka vyhřívaná. Naprostá spokojenost.
John Smith
Josef Dietrich
Velmi dobré jídlo a pití, ceny dost nadprůměrné a prostředí pěkné a čisté. Obsluha dost zmatená. Celkově se jedná o podnik, který se zjevně snaží prezentovat jako nóbl podnik kdesi v krajském městě, což však sráží obsluha. Přesto doporučuji s plným počtem hvězdiček, neboť se jedná o velice příjemný gastronomický zážitek.
John Smith
Tomáš Minařík
Opět a opakovaně výborné jídlo. Rád bych tímto způsobem vzkázal těm, co píšou recenze typu, :"nevalné a nevýrazné jídlo " aby třeba napsali 2,3 místa kde takové jídlo tedy je? Chápu že někomu nemusí vše chutnat, ale já lépe ochucené a chuťově vyvážené rybí restaurace neznám. Letos jsem tu po 12 nácté...

Unterkunft in Trebon Wohnungen Šupina

Kombinieren Sie gastronomische Erlebnisse mit einem harmonischen Aufenthalt in den Apartments Šupina.

Sie ergänzen das Familienkonzept zweier Fischrestaurants mit komfortablen Unterkünften und werden so Teil des gastronomischen Komplexes des Restaurants Šupina und des Restaurants Šupinka.

Mehr zur Unterkunft